Вицепрезидентът на Барселона - Карлес Виларуби, подаде оставка в знак на протест срещу провеждането на мача с Лас Палмас, съобщиха испанските медии.
Първоначално Каталунската футболна федерация поиска отлагане намача, но Кралската футболна федерация на Испания заплаши със санкции, ако мачът не се играе.
Виларуби настояваше да няма мач заради сложната политическа обстановка в Барселона, предизвикана от днешния референдум за независимост на област Каталуния.
В крайна сметка Барса и Лас Палмас излязоха на терена, но на трибуните на "Камп Ноу", не бяха допуснати зрители. Барселона спечели мача с 3:0.








Астрономи откриха черна дупка с маса 6 милиарда пъти по-голяма от Слънцето
Путин инспектира граждански самолети край Москва (СНИМКИ)
Смрад, миризми, зарази: Съсед отглежда множество гълъби, дори в училището мирише
Йотова: Честността днес е дефицитна, но изключително високо конвертируема валута
Варна и Бургас сред 10-те града в Европа, в които се пие евтин Аперол
Младите в Европа харесват демокрацията, но виждат по-малко перспективи
Йога пози при проблеми с кръста
След отваряне на Ормузкия проток: Наемът на танкери в Персийския залив скочи над 897%
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар23:12 | 1 окт 2017 г.
21:11 | 1 окт 2017 г.
Напиши коментар